Биография Non_omittere

Походження назви гурту «Non omittere» (з лат. не здавайтеся) - перша назва була "Нейтралітет", але через те, що гурт з такою назвою вже існував, потрібно було закріпити іншу назву, так з'явилась назва "Non omittere".

Початок розвитку Олександр Тимощенко (барабани) почав з гуртом "Точка відліку", у далекому 2009 році, гурт грав щось на зразок треш-металу. Через 2 роки, відбулася доленосна зустріч з Антоном Груба(вокал, гітара), який теж грав у цьому гурті. І саме в цей період з'явилась ідея про створення "Non Omittere". Спочатку планувався зовсім інший проект, розрахований на комерцію. Але він помер так і не народившись. Залишивши комерцію і взявши на озброєння декілька старих акустичних пісень Антона, гурт почав розвиток в сторону альтернативного року. Репетиції проходили на базі "Спірітус", що на бульварі Лепсе. Перший рік це був просто дует - барабани і гітару з вокалом. Через рік вирішили, що пора б збирати повний колектив для того, щоб виступати на сцені. Ірину Оганян, яка грала на клавішних, знайшли швидко, вона додала в музику гурту більше мелодики і ліричності. З бас-гітарою було складніше, першого басиста гурт взяв майже з нуля і тягнули як могли, але не склалось. З часом знайшли заміну, теж з нуля, але саме з ним відіграли перший концерт в клубі "Прайм". Десь рік грали в такому складі, але зрозуміли, що цього мало і гурту потрібен ще один гітарист. Обрали хорошого друга гурту Сергія Козьменка. З ним гурт почав звучати потужніше. В клубі "Барви" - 18.09.2013 в рамках концерту "Дух Молоді" гурт "NoN omiTTere" виступив с інструментальною композицією. Рік 2014-й для гурту був найскладніший, "Non omittere" залишились без басиста і гітариста, майже опустились руки. Були думки про розпад гурту.

Зміни у гурті Зміни почалися з приходом нового басиста Богдана Остапенко. Він став на заміну минулому басисту (Павлу Новікову). Богдан Остапенко, також, привів гітариста Фесенко Дмитра, знайомого колишнього одногрупника з НУХТ. Він придав технічності гурту, та свого бачення звучання. Отже, гурт знову сформований, почалась робота над матеріалом. Першого березня 2015 року - відбувся перший виступ в цьому складі. Це був вже зовсім інший рівень виконання. Але, на превеликий жаль, через деякий час гурт залишився без клавішниці. Ірина Оганян вирішила йти своїм шляхом. 26-го липня Non Omittere в останнє звучали з клавішами. Заміну вирішили не шукати, а спуститись ще нижче - в альтернативний та ще важчий метал.

В 2015 році колектив організував зйомки кліпу в репетиційній кімнаті, у місті Києві. Оператором та режисером виступив Дмитро Фесенко - гітарист гурту Non omittere, маючи досвід у кіностудії та фотографуванню. Олександр Тимошенко (барабанщик) - виступив у ролі автора ідеї та організатора.

Нове звучання та новий стиль гурту У 2016 році стались, деякі, вирішальні події. Всі учасники гурту прийшли до висновку , що потрібно направити вектор розвитку до одного стилю. Зробивши аналіз побажань, вийшов наступний перелік стилів : металкор, пост-метал, альтернативний метал.

Друга важлива річ, що сталась на початку року: до гурту приєднався один знайомий гурту - Володимир Гольчевский. Він став екстрим вокалістом та звукорежисером. Маючи досвід у звукозаписі, зведенні пісень та своєму баченні стилю музиці, він дав поштовх до змін стилю. Тому, далі почалася робота з новим учасником гурту. Репетиції стали більш складними та ефективнішими, почалися записи нових пісень.