Фотографии

Музыка

Видео

Блог

Информация

БИОГРАФИЯ

Gypsy Lyre — акустичний гітарний проект авторської музики, органічний мікс латинської, циганської та європейської музичної культури!

Основний склад:

Геннадій Бондарь (акустична гітара). Бездоганна техніка і багатий тембр його гітари, неймовірно емоційне і експресивне виконання є візитівкою колективу. Геннадій є лауреатом різноманітних конкурсів, володар II-ї премії Першого Міжнародного конкурсу гітаристів імені Володимира Молоткова у 2011 році в категорії «Джаз».

Олександр Лисенко (бас-гітара, акустична гітара, міді-гітара) — гармонійна і ритмічна основа колективу. Багатогранний музикант, який вільно володіє кількома інструментами. Унікальна ультрасучасна гітара Олександра, завдяки передовим технологіям, може звучати тембрами всього симфонічного оркестру, привносячи в музику більше фарб і відтінків.

Орхан Агабейлі (кахон*, перкусія) — ритмічне ядро і танцювальний пульс гурту. Універсальний музикант, який виступає в самих різних жанрах: джаз, етно, ворлд-мюзік, фанк, фьюжн, драм-енд-бейс, денс та інших, досконало володіючий грою на кахоні та дарбуці. У грі Орхана блискуча техніка поєднується з артистизмом і імпровізацією, а кожне соло перетворюється на самостійний музичний твір.

*кахон — іспанський перкусійний інструмент повністю замінюючий барабанну установку.

ДРУЗЬЯ

Original B

Original B

Украина, Киев
324
Sebastian

Sebastian

Украина, Киев
4.9
Сергей Осипенко

Сергей Осипенко

Украина, Киев
151.1
AliMonkey

AliMonkey

Украина, Киев
272.8
Dima Zago

Dima Zago

Украина, Краматорск
718.1
Показать обновления