Murashka IrinaOksana Murashka

#3
Стилисты 2.6

Фотографии

Блог

Информация

БИОГРАФИЯ

Про фешн - індустрію і її творців можна писати мемуари чи філософські роздуми безкінечно. Та ми сфокусуємось на Україні, перенесемось у її західну столицю, місто Львів. Тут, де вулицями розноситься п’янкий аромат кави, де старовинні леви застиглі у камені охороняють неймовірну атмосферу і красу старого міста. Крім того Львів неофіційно називають «маленьким Парижем», і не дарма, адже тут живуть справжні панянки вишуканістю і оригінальністю яких захоплюється кожен турист.
З цього казкового міста починали свій творчий шлях дуже багато відомих і талановитих особистостей: музикантів, письменників, художників і, звичайно, дизайнерів одягу.
Саме звідси взяли свій дизайнерський старт Ірина та Оксана Mурашка. Сестри призначення яких насичувати цей світ своєю індивідуальною творчістю.

Отак у звичайній сім’ї з Тернопільщини народились дві надзвичайні дівчини.

Іринка – старша сестра, дуже чуттєва, емоційна, вона така собі «дівчина-весна», бо й народжена весною. Оксанка – «новорічна дівчина», зимова, з тих, яких називають «мужчина в спідниці» конструктивна, іноді жорстка, завжди з чітко контрольованими емоціями.

Ірина, будучи творчою натурою, вирішує для себе стати дизайнером і поступає у Львівську національну Академію мистецтв. Оксана, маючи хороші комерційні задатки бере штурмом одразу два навчальних заклади – Львівський коледж легкої промисловості та Київський національний університет технологій і дизайну. Саме з цього періоду вони живуть та працюють у Львові .

Оксана знаходить роботу в одній з піар-агенцій і бере з собою Іринку. Захоплені роботою, дівчата борсаються у повсякденному житті мільйонного міста, навіть не здогадуючись, що зовсім скоро наступить переломна подія, яка поставить їх разом під брендом «MURASHKA».

Іра згадує, що їй потрібно закінчувати навчання і здавати диплом. Аби допомогти сестрі Оксана з готовністю кидається на допомогу. Починає вивчати «тонни» літератури , заглиблюється в дизайн і раптово розуміє, що це її покликання. Крім того сестри розуміють наскільки комфортно їм працювати разом. Дипломна робота була з успіхом здана, та тепер після робочого дня Мурашки в «нічну зміну» починають робити біжутерію. Оригінальні вироби ручної роботи користуються попитом і їх з успіхом розкуповують. Слід зауважити, що ручна робота, оздоблення суконь згодом стане своєрідною візиткою сестер і їхні моделі можна буде відрізнити від тисячі інших.

Мурашкам знову щастить, їх запрошують зробити показ для дітей з особливими потребами і це стає для них одним із потужних стимулів. Цей благородний вчинок сестер став неначе талісманом. Вони стукають у всі можливі модні двері фешн-індустрії і їм відчиняють, але недовіряють, та Мурашки не втомлюються. Їхній наполегливості і впертості дивуються друзі, знайомі, колеги. Багато хто зловтішається, заздрить, вставляє палки в колеса. Їх називають «вискочками», сміються з їх мрій… В такі моменти дівчата просто стараються адаптуватись і все більше працюють.
Час іде… одяг поза часом створений сестрами Murashka бачив глядач вже на багатьох різноманітних показах, виставках, їхніми колекціями захоплюються. Їхній одяг стає модним брендом. У показах беруть участь провідні моделі, сестри випускають нові колекції, кожного разу з новими оригінальними акцентами, їхні моделі випромінюють жіночність, прикривають недоліки, ексклюзивність – це притаманна риса сестер.
Закінчились ті часи з однією швейною машинкою і працівницею. Тепер – це розкішна мистецька майстерня, майже в центрі міста. Нове професійне обладнання, великий персонал. Корпоративні чорно-золоті тони не залишають жодного без почуття захвату.

Це тільки початок … цілеспрямованості, працелюбству сестер немає меж. І це прекрасно, адже такі люди завжди досягають величних Висот та Визнання.

ДРУЗЬЯ

FashionValeri

FashionValeri

Украина, Киев
208.9
DJ Natalie Lorient

DJ Natalie Lorient

Украина, Киев
3.1
DaVid Dj

DaVid Dj

Украина, Киев
170 - DJ House
0.8
Stёp@4ka

Stёp@4ka

Украина, Киев
0.2
Sergey Baks

Sergey Baks

Россия, Ачинск
0.4
Олюнька

Олюнька

Украина, Киев
1.1
УКМАА

УКМАА

Украина, Киев
0
СD Babe

СD Babe

Украина, Киев
0.3
ANDYREY

ANDYREY

Украина, Киев
0.1
Показать обновления